• Обновено
Сина и таупе рачно изработена луксузна перница 24in 24in

Сина и таупе рачно изработена луксузна перница 24in 24in

DEN 159.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница. Донесете софистицираност и расположи се во која било просторија со оваа плутна сина и таупе рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од рајон и полиестер. Перниците се рака *Боја : Сина и таупе *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перницата се цвест од внатрешноста *Перници вклучуваат ** Хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 77%рајон/23%полиестер *шема : шарена сина и таупе рачно изработена луксузна перница 24in x 24in.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00