• Обновено
Креативен ко-опт од 3, 12 l stoneware плоча, врежана црна боја

Креативен ко-опт од 3, 12 l stoneware плоча, врежана црна боја

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа интригантна и уметничка рачна запечатена плоча за каменување има сложена врежана шема. Тоа е модно парче кое ќе биде стилски додаток на вашата табела и работи добро со модерен или еклектичен стил. Совршен додаток на вашиот прибор за садови за секојдневна употреба или забавно семејство и пријатели во обичен амбиент за јадење. Интригантен и уметнички рачно запечатен каменетиот Плотер има сложена врежана шема. Stoneware е црна и крем боја со врежана шема. Моден чинија што ќе биде стилски додаток на вашата табела и работи добро со модерен или еклектичен стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата