• Обновено
Брилијантност фино накит 10к жолто злато шупливо овални обетки на обрачот

Брилијантност фино накит 10к жолто злато шупливо овални обетки на обрачот

DEN 2048.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направете изјава со овие големи шупливи овални обетки на обрачот создадени во 10к жолто злато. Изработени во сјајни и искривени завршувања, овие обетки од овални обрачи имаат безбедно затворање на шипката за шарки и мерат околу 1 инч. Овие обетки на обрачот имаат проточно движење и се лесни на ушите. Совршен за давање подароци. Носете со други парчиња накит за да создадете свој уникатен и стилски изглед. Создадено во 10к жолто злато : шупливо назад кон назад големи овални обетки на обрачот. Заврши со високи полски и дијаманти : Безбедно затворање на шипката за шарки. Мерки околу 1 инч. Златото е живописно и луксузно : Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за давање подароци. Модерен стил. Текстурирани обетки на обрачот. Трендовски обетки на обрачот. Обезбедни обетки. Може да се носи со други додатоци за накит. Женски обетки на обрачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00