• Обновено
Уметнички ткајачи Kazivera 20 20 Покрие за перници

Уметнички ткајачи Kazivera 20 20 Покрие за перници

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прекрасна и трендовски, колекцијата Казивера со уметност на јазол ја прикажува оваа прекрасна декоративна перница што ќе изгледа зрачна во вашиот простор. Ова парче се карактеризира со многу живописен стил кој е сигурен дека ќе го привлече вниманието на вашиот гостин. Уметноста на јазолот Казивера 20 "x 20" Покрие за перници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата