• Обновено
Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 8- & плус

Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 8- & плус

DEN 294.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Девојките во движење ќе ја сакаат леснотијата да се подготвуваат во училишната униформа на Училиштата на нација, панталони за влечење. Со целосна еластична лента за половината и засилени колена за дополнителна издржливост, овие панталони со отпорни на истегнување на брчки и избледени се отпорни на истегнување на панталони за да ги задржат панталоните да изгледаат нови уште подолги. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Straight Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : ткаенината е отпорна на брчки, смалување и избледување; засилени колена за издржливост; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа се протегаат панталони за девојчиња за девојчиња од чудо нација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats за Toyota Camry 2006, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Toyota Camry 2006 : Дизајнирано пр�

DEN 0.33

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67