• Обновено
Каролис Jayеј „Бајватч“ ја направи врамената уметност

Каролис Jayеј „Бајватч“ ја направи врамената уметност

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Во 2016 година Фотографија? Летен камп? Освои на 3 -то место на Меѓународните награди за воздушна фотографија Дронестаграм. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Неговата страст кон фотографијата и погледите одозгора го доведоа до воздушна фотографија. Наскоро беше забележано и прикажано на разни публикации во светот на печатот и фотографијата. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Каролис Jayеј „Бајватч“ ја направи врамената уметност.Уметник : Каролис Jaysubject : Пејзажпестил : Тип на крајбрежје Производ : Бела рамка, бела матка, акрилик Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има поглед на Bird Seye на личност во кану. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Друга фотографија? Дрво на животот? е во потесен избор на Светските награди за фотографија на Sony 2016 (Категорија на луѓе).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата