• Обновено
Покривка на седиштата во Јужна Каролина 20 x48

Покривка на седиштата во Јужна Каролина 20 x48

DEN 420.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заштитете ги вашите места и дадете изјава со украсени капаци на седиштата со решенија за лиценцирање на спорт. Странични панели за мешавина за стил и дишење. Кул во текот на летото и топло во зима. Лесно за инсталирање и универзално вклопување. Направено од мек истегнат материјал и има меки странични панели на решетката за дишење и стил. Материјалните и куките под седиштето обезбедуваат убаво вклопување. Логото на тимот е извезено од предната страна; нема да излупи или избледи. Продадени индивидуално. Ве одржува кул во текот на летото и топло во зима. Компатибилен со повеќето возила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67