• Обновено
Традиционална површина килим апстрактна мулти-боја дневна соба лесна за чистење

Традиционална површина килим апстрактна мулти-боја дневна соба лесна за чистење

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа најпродавана, шармантна област на килим има класична шема во богати тонови на антички слонова коска, биф -беж, запалено злато, цимет, длабока мудрец, челична сина боја, сабја кафеава и сангрија црвена. Традиционалниот дизајн е фино детален и без напор ќе ја заврши секоја просторија. Конструиран од 100% полипропилен за природна отпорност на дамки, нудејќи одлична вредност и удобност. Вакуум редовно за одржување на изгледот. Место чисто по потреба со благ детергент, не исушете го чисто или бели. Традиционална површина килим (5'3 '' x 7'3 '' овална) Апстрактна мулти-боја дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна разнобојна сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33