• Обновено
Колеџот опфаќа 16 6 Западна Вирџинија Планинари полиестерска булстерска перница

Колеџот опфаќа 16 6 Западна Вирџинија Планинари полиестерска булстерска перница

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Колеџот опфаќа бренд NCAA лиценциран 16 инчи од 6 инчи перница е направена од 100 проценти полиестер. Оваа двојна еднострана перница од 16-инчен X 6-инчен покажува различна шема на бои и комбинација на лого од двете страни за живописно обоена, убав изглед на двострана перница. Исполнети со убаво и меки полифил, ова е одлична перница не само да се користи како декорација во вашата фан -зона, човечка пештера или соба за гости, туку да се земе заедно со вас во автомобилот или авионот. Препорачуваме да забележите чисто или миење на рацете со лесен детергент и да оставите да се исуши воздухот. Ова содржи 1 перница. Официјално лиценцирано од сè удобно. Печатени, исечени, зашиени и исполнети токму тука во САД. Светли, живописни бои и логоа од двете страни на перницата. Секоја страна покажува различно лого или бои. Сублимација отпечатена за совршен дизајн кој нема да избледи, пука или кора . мери 16 "x 6" x 4 ". Со голема големина на патна перница за автомобилот или авион. Исто така работи одлично како украсно парче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats за Toyota Camry 2006, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Toyota Camry 2006 : Дизајнирано пр�

DEN 0.33