• Обновено
Колекција на кафе Максвел Хаус Декаф Хаус мешавина К-Купови, 3. Оз

Колекција на кафе Максвел Хаус Декаф Хаус мешавина К-Купови, 3. Оз

DEN 287.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Колекцијата за кафе Максвел Хаус ви носи асортиман на специјални мешавини направени со сопствени печени 100% грав Арабика. Спакувани во единечни чаши за сервиси, колекцијата на кафе Максвел Хаус испорачува кафе со богат, полн вкус кој е секогаш добар до последната капка. Maxwell House Cafe Collection Collection Decaf House Blend k-cups, 3,7 мл (пакет од 6) : 99,7% без кофеин. За употреба во системот за подготовка на Keurig (R) K-Cup (R). 10 калории по конзерва.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Asonејсон Максвел женски плус големина со долга ракав со долги ракави, ленти за бод, кардиган со странични парчиња

Верстаил, удобност и стил е она што ќе го добиете овој Fortејсон Максвел Форт никогаш не изгледаше толку с�

DEN 1.33

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33