• Обновено
Екена Милхаурд 1 2 W 24 D 28 H Thorton Thronton Trational Rough Cedar Woodgrain timberthane заграда, подготвен тен

Екена Милхаурд 1 2 W 24 D 28 H Thorton Thronton Trational Rough Cedar Woodgrain timberthane заграда, подготвен тен

DEN 1007.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите загради за дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми што трае само неколку минути. Бидејќи тие се изработени од животниот композитен материјал, овие загради за дрвени дрвени не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време да даваат идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови што треба да изберете, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом, и ако не, нашиот тим за производство со седиште во САД може да дизајнира и да направи заграда за дрво што е совршено за вашиот проект. Десетици популарни стилови на заграда, форми и големини. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да ја гребе или заби. Мала тежина и лесна за инсталирање. Непропустливи на природните елементи за трајна издржливост. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00