• Обновено
Колекција Стерлинг Сребрен и 18К златен сафир и дијамантски цвет со приврзок со ланец

Колекција Стерлинг Сребрен и 18К златен сафир и дијамантски цвет со приврзок со ланец

DEN 200.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точно, сино и убаво. Од нашата колекција на блуз на Карибите, оваа SL колекција со цвеќиња инспирирани од цвеќиња се карактеризираат со природни сини сафири (2,44 КТ) и создадени бели сафири (1,42 КТ), со природен фенси кафеав дијамант (0,02 КТ). Нашите скапоцени камења се секогаш поставени со рачно сребро, со уникатна галерија за колекционерски дизајнери SL и лого од 18 K злато. SL Колекција Стерлинг Сребрен и 18К златен сафир и дијамантски цвет со приврзок со ланец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats за Toyota Camry 2006, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Toyota Camry 2006 : Дизајнирано пр�

DEN 0.33

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00