• Обновено
Гаранимали девојки за бебиња и мали деца Француски Тери Јогерс, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Гаранимали девојки за бебиња и мали деца Француски Тери Јогерс, 3-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Измешајте и совпаѓајте го францускиот мултипак на Garanimals Terry Jogger за најстрогите креации! Одликувајќи се со 3 различни дното, овој мултипак е лесен стил за нејзината игра. Таа ќе сака да создава шарени и удобни облеки со овој симпатичен сет. Достапна во најразлични забавни бои, таа лесно може да измеша и да одговара на кој било од нејзините врвови на Гаранималс со нашиот одличен избор на дното. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара панталони. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, истегнување ткаенина; Цврсти бои или печатење на сите. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Печати и цврсти џогери за девојки за мали деца од Гаранималс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats за Toyota Camry 2006, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Toyota Camry 2006 : Дизајнирано пр�

DEN 0.33