• Обновено
Изведба на Urbaneенски жени модерни прилагодени вклопувачки џебови отпорни на избледени извлекуваат чистач на туника, стил 9047

Изведба на Urbaneенски жени модерни прилагодени вклопувачки џебови отпорни на избледени извлекуваат чистач на туника, стил 9047

DEN 447.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобно и функционално, овој чистач на вратот со V-вратот има прилагодено вклопување надополнет со џебови за ракави за бебиња со дополнителни јамки и додатоци за дополнителна слобода на движење и целодневна абење. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Современо прилагодено вклопување : Затегната за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето, без разлика дали е вклучено во или лево лабаво “. Стилско работно носење : Овој врвен врат V-врат се одликува со џеб за ракави за бебиња и 2 џебови од врвен влез со дополнителни значки и додатоци за додадена функционалност. 4-насочна ткаенина за супер истегнување : ткаенината за влага е флексибилна и отпорна на брчки за максимална удобност и издржливост. Издржлив дизајн : Изработено да се носи за долги смени во текот на целата работна недела и да издржи повторени миења. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33