• Обновено
Земјиштето на крајот на жените со високи фармерки со директни нозе

Земјиштето на крајот на жените со високи фармерки со директни нозе

DEN 558.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Враќањето на 70-тите години во овие трендови на високи фармерки од крајот на земјата. Дизајнирано со допир на стрии за вклопување што ласкави. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 16. Високиот пораст седи на природната половината; приближно. ИНСЕАМ : 32 ". Блиско вклопување низ колкот и бутот. Контурата на половината не се одвива во задниот дел. Ципер лета со затворање на копчињата. Три предни џебови, два задни џебови. 78% памук/ 20% полиестер/ 2% спандекс. Машинска миење. Направена во Кина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84