• Обновено
Домашни колекции буци плетени овластени органски памучни преголеми ќебе за фрлање

Домашни колекции буци плетени овластени органски памучни преголеми ќебе за фрлање

DEN 719.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите органски фрлања се направени со ултра меки долги главни природни памучни влакна кои се значително подолги од редовниот памук што ги прави најлуксузни и меки фрлања ќебиња погодни за мали деца, деца и возрасни. Органските ќебиња за фрлање се одлични за сите сезони. Природните фрлања имаат природна предност да ја одржат кожата ладна кога е топла и топла кога се лади. Овозможува прекумерната топлина на телото да се распаѓа и нормалната телесна топлина да остане оптимална. За разлика од конвенционалните фрлања на памук или ткаенини засновани на микрофибер, познати дека ослободуваат штетни VOC и надвор од гасови, овие ќебиња за органско фрлање се хипоалергични и безбедни за секого со алергии и сензибилитети на кожата. Колекцијата зачудувачки фрлања има исклучително ткаен дизајн за ваше визуелно задоволство и уживање. Нашите фрлања се машини за перење, со долготрајна боја и можат да се сушат, ве молиме, проверете дали ќе ги измиете одделно. Дали плетените фрлања доаѓаат во големина од 50? x 70?. Комплиментирајте го вашиот кревет, кауч, тросед или омилен стол со уникатен спектар на бои и дизајни за да одговараат на која било палета. 100% органски памучни фрлања се идеални за кауч и тросед. Тие исто така работат одлично како украси на крајот на креветот и фрлаат ќебиња. Gots Certified Organic : Овие 100% ќебиња за фрлање памук имаат целосна сертификација на Gots (глобален органски текстилен стандард). Вие сте уверени во фрлања кои се нетоксични и без хемиски за целото семејство . Culky Pattern фрла со ресни : A1 HC органите фрлаат ќебето е ткаено во цврста бујна шема со ресни за збогатување на декор и амбиент на вашиот дом . преголем Plict Flowthебе за фрлање : Нашето најтешко органско фрлање памук, ова меко и пријатно плетено ќебе е совршено за завиткување или поставување на омиленото столче. Мерење на 50 x 60, великодушно е преголемо, што го прави совршено ќебе да се влева и да се опушти. Чудно плетено ткаење и плетенка со јаже, додаваат текстура и софистицираност на вашиот простор. Чувајте еден на троседот и дополнителен на креветот за да донесете . огромен квалитет и разноврсен : Користете ги овие ќебиња за фрлање за да останете топли, се лесни, прекрасно пријатни и обезбедете топлина во студените ноќи. Може да биде совршена и топла ставка за подароци за вашите најблиски. Користете ги овие памучни фрлања како декор парче, преку стол, троседот, каучот или креветот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84