• Обновено
Ournourneyе женски руми широка ширина маче потпетица за зашилени пумпи за пети

Ournourneyе женски руми широка ширина маче потпетица за зашилени пумпи за пети

DEN 560.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Запознајте ја потпетицата Руми од Колекцијата ourу Гурај - совршен спој на елегантен, шик и безвременски дизајн. Овие прекрасни потпетици за лизгање се одликуваат со силуета со зашилени пети, направена од сјајна патентна веганска кожа, со прекрасни детали за хардвер за да додадат дополнителен допир на луксуз. Со ниска пета од маче, лоша манжет и широко ширина, Руми нуди удобно вклопување што ќе ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33