• Обновено
Уметнички ткајачи Алиса 18 18 Покрие за перници

Уметнички ткајачи Алиса 18 18 Покрие за перници

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прекрасна и трендовски, колекцијата Алиса од страна на уметноста на јазолот ја прикажува оваа прекрасна декоративна перница што ќе изгледа зрачна во вашиот простор. Ова парче се карактеризира со многу живописен стил кој е сигурен дека ќе го привлече вниманието на вашиот гостин. Само покритие со перници. 100% памук. Ткаена перница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата