• Обновено
Дигитална фото -рамка за тастатура Coby DP

Дигитална фото -рамка за тастатура Coby DP

DEN 319.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земете ги вашите спомени каде и да одите со Coby DP151 Digital Photo Keychain. Компактен и лесен начин за чување на вашите датотеки со фотографии, овој приврзок за фотографии е удобен и преносен. Неговиот LCD дисплеј со целосна боја може да ги претстави сите ваши незаборавни моменти во режим на слајдшоу на допир на копче. COBY DP151 DIGITAL CHECHAIN ​​DIGITAL PHOTH ECREN ECHING : 128 X 128. Резолуција на екранот : 128 x 128. Технологија на поврзување : Кабел. Фактор на форма : Преносен. Големина на екранот : 1.4 ". Тип на екран : ЛЦД. Технологија за поврзување : Кабел. Форм Фактор : Преносен. Големина на екранот : 1.4". Тип на екран : ЛЦД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата