• Обновено
Студената индустрија во Сан Франциско обележје на градската сцена Шарена Калифорнија Архитектура Графичка уметност Необратена уметничка печатена wallидна уметнос

Студената индустрија во Сан Франциско обележје на градската сцена Шарена Калифорнија Архитектура Графичка уметност Необратена

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Карла Дели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата