• Обновено
Г -дин компир глава луни мелодии поставени

Г -дин компир глава луни мелодии поставени

DEN 584.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сетот на г -дин Компир Глава Луни Тунес ќе биде извор на многу забава и забава. Овој официјално лиценциран колекционерски сет вклучува г -дин компир глава „облекување“ како некои од неговите омилени ликови на Луни Тунес, вклучувајќи ги Bugs Bunny и Daffy Duck, и Louney Tunes Tasmanian Devil. Долгите уши на грешки, карактеристичната насмевка на тасманскиот ѓавол и клунот на Дафи, сите се присутни во овој сет. Тие можеби не се точно акциони фигури на Луни, но тие дефинитивно ќе дадат смешни резултати кога нивните парчиња се мешаат и се совпаѓаат. Секоја бројка стои до шест метри во висина кога ќе се соберат. Облечете ја главата на г -дин компир со различните компоненти и добро се смеете. Г -дин компир глава Луни Тунес сет : Секоја фигура е висока 6 ". Вклучува различни компоненти за главата на г -дин компир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата