• Обновено
Jordордаче гроздобер женски фармерки Фара Капри

Jordордаче гроздобер женски фармерки Фара Капри

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дајте му на вашиот плакар тренд засилување со Jordордаче гроздобер фармерки од фармерки од фарах. Создадени со вистинска количина на истегнување, овие меки допири исечени фармерки од светкави мазни на колкот и бутот за ултра-ласкава силуета и се прошируваат на долниот дел на ногата за да ги покажат глуждовите и омилените чевли. Оваа форма на мода напред е совршена за секоја пригода! Чувајте го случајно со пар патики или издигнете го изгледот со вашата омилена пета. Со најразлични модни напред и класични миења за избор, ќе ја најдете финишот што е совршен за вас. Jordордаче гроздобер женски фармерки од фара од фармерки : Трајм ткаенина има форма од ден на ноќ. Висок пораст (11,5-инчен преден пораст). Тенок низ колкот и коленото. Разгорен и исечен отворање на нозете. 25 "Inseam. 5-џеб Стил. Приближно. Избрани мерења на моделот : Висина : 5'10", половината : 26 ", биста : 33", колкови : 36 ". Очигледен модел носи со големина 28. Затворање на копчето со поштенски мува Јамки на ременот; лепенка со иконосно лого на коњи на грб. Машинско миење. Достапни бои : виножито, светло уништување, светло низ лого, средно миење, бело уништување. Достапни големини : 24-32. Бело уништување на миење : 98% памук/2 % Спандекс, други миења : 99% памук/1% спандекс. Земја на потекло : увезена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата