• Обновено
Дизни Автомобили Пат Траксон

Дизни Автомобили Пат Траксон

DEN 160.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие возбудливи умре-фрлија возила им помогне на автомобилите фанови имаат многу раскажување забава со нивните омилени ликови. Секој високо детален автомобил со скала 1 : 55 има логоа со потпис, тркалачки тркала и уникатни акценти на личноста за реална игра. Рекреирајте на екранот трки авантури и се смее - веднаш надвор од пакетот. Фановите на автомобили ќе имаат експлозија бидејќи рекреираат приказни од сите Автомобили филмови и шорцеви и замислуваат нови авантури! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Пат Траксон Автомобили Дизни Пиксар Возило. Пат Траксон Автомобили Дизни Пиксар Возило. Пат Траксон Автомобили Дизни Пиксар Возило. Забавна играчка за градење. Прави одличен подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата