• Обновено
Мажјав машка и голема машка изолирана скијачка и снежна пантолона, до големина 3x

Мажјав машка и голема машка изолирана скијачка и снежна пантолона, до големина 3x

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изолираниот скијачки скијачки скијачки и снежен пантоло, е подготвен да ви помогне да ги раскинете скијачките падини, ридот за санки и да фрлите неколку снежни топки наоколу со децата. Водоотпорна, дишечка школка нуди заштита за зимскиот авантуристи и е 100% рециклиран полиестер. Опремени за перформанси, свиткајте ги колената со доверба додека поштедувате по планината. Еден слој на синтетичка изолација во рамките додава доволно дополнителна топлина во тие денови за ладење на коските и е 100% рециклиран полиестер. Направено со рециклирани материјали : школка и пополнување направени од рециклиран полиестер. Водоотпорна ткаенина од 2-слој обвивка и клучни споеви запечатени за да се задржат влажните. Ткаенината за дишење нема да се здобие со милост додека работите пот. Активното вклопување на отворено овозможува голема слобода на движење. Удобните џебови со патент со рака го држат снегот. Широка прилагодлива лента за половината со јамки за појас за совршено вклопување. Внатрешни гејтци со еластична еластична за вашите скијачки чизми. Долни отвори за подножје на нозете за лесни и исклучени со чизми. Засилените манжетни на Кордураќ ги штитат панталоните од ски -абразија. Материјал : Надворешна обвивка : 100% рециклирана полиестерска 2-слој обвивка; Внатрешна обвивка : 100% рециклиран полиестер; Инсулатион Пополнете : 100% рециклиран полиестер. Инструкции за нега : Машинска миење. Земја на потекло : Виетнам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33