• Обновено
Редовна кошула со кратки ракави, пакувања

Редовна кошула со кратки ракави, пакувања

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безвременска карирана печатена и класична точка на точката ја прави оваа маичка од поплин од Georgeорџ лесен избор. Опуштената ткаенина за вклопување и истегнување обезбедува крајна удобност во тие обични денови. Ова копче надолу кошула може да се спари со какви било шорцеви, панталони или фармерки за да се даде уникатен изглед и современ стил. Оваа кошула е составена од 97% памук, 3% спандекс. 97% памук, 3% Spandex- 2 Редовно вклопување во мажи. Се протега. Опуштена ткаенина, стил на шиење се вклопува. Две странична цвест со единечен џеб во левата коска. Должина на миди. Хитови на половината. Достапна разновидна големина и стил. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорско белило кога е потребно ,. Tumble Dry Ship. Средно железо . направено во - Бангладеш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата