• Обновено
Деним женски плус големина уништени слаби фармерки

Деним женски плус големина уништени слаби фармерки

DEN 271.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ажурирајте ја вашата гардероба со целодневен тексас со овие слаби фармерки од тексас А3. Со потресено детали за изглед на тоа, овие фармерки за прегрнување на кривата се ласкав, удобен пар направен во памук-мешавина и тексас за истегнување за удобност за секоја пригода за секоја пригода. Материјал : 61% памук/19% полиестер/19% рајон/1% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Суво чисто, чисто место, избришете чиста . Земја на потекло : Увезено. Големина : приближно. Мерења на моделот : висина : 5'6 ""; Моделот носи големина 18 W . Fit : Skinny Fit; Слаби. Подигање и инсејм : високи; 30 "ИНСЕАМ . Затворање : Копче мува со поштенски предни . џебови : две предни џебови, две џебови на задниот дел . А3 тексас жени плус големина уништени слаби фармерки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата