• Обновено
Сребрена Мода Металик Затворени Дното Патент 9

Сребрена Мода Металик Затворени Дното Патент 9

DEN 175.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПАЛТА стилски повлече; и затворено дно. Овој пакет содржи еден патент. Достапно во неколку бои (секоја се продава одделно). Произведено во САД. Палта и Кларк Мода Метален Затворен Крај Патент, 9" : Вкупните мерења се 9 "х 1-1/4" и карактеристиките вклучуваат метални заби, стилско влечење и затворено дно. Овој пакет содржи еден патент. Неколку бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84