• Обновено
Кабинетот за складирање со 3 -фиоки на Aukfa 3, крајна табела со фиока за влечење - кафеава

Кабинетот за складирање со 3 -фиоки на Aukfa 3, крајна табела со фиока за влечење - кафеава

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ги основните предмети на дофат на раката со оваа крајна табела со складирање. Ова прекрасно парче стои совршено до вашиот тросед. Крајната табела има 3 пространи фиоки за складирање на далечински управувачи, крајбрежни списанија, списанија и други предмети за домаќинството. Ставете ламба на големата горната површина или користете ја за да го задржите вашиот пијалок на дофат на рака. Директните линии и завршувањето на ова парче работат одлично со кој било постоечки декор. Крајната табела со складирање не бара склопување по породувањето. Aukfa Nightstand со 3 фиоки, кабинет за складирање на дрво. Aukfa 3 фиоки спална соба ноќна ноќ, дрвена фиока за фиоки, склопна маса на склопување на склоп на маса со фиока и кабинет за складирање како крајна маса покрај троседот изработен од бор и произведено дрво 3 -те пространи фиоки ги чуваат вашите основни артикли, како што се книги, далечински управувачи и многу повеќе. Нозете и рачките ја додаваат оваа сосема нова ставка во вашиот дом и уживајте во практичноста и стилот во моментов!. Тежини и димензии Севкупно : 28.1 '' H x 28 '' W x 16.9 '' D. Внатрешен ентериер : 3,7 '' H x 20.2 '' W x 11 '' D. Капацитет на најголема тежина : 110 lb. Секоја капацитет за тежина на фиоката : капацитет на тежина на фиоката : 55 фунти. Севкупна тежина на производот : 47 lb. Име на типот на карактеристики : ноќна ноќ, кабинет за складирање на дрво, кабинет покрај креветот, фустан, кабинет за складирање, 3 фиоки за фиоки, крајна маса, странична маса на софа. Материјал за рамки : Цврсто + произведено дрво. Боја на ноќната ноќ : Браун. Врвни видови дрво : бор. Број на фиоки : 3. Механизам за летање на фиоки : ролери. Вклучете ја фиоката вклучена : Да. Грижа на производот : Избришете со мека сува крпа. Заврши : Да. Интегрирана површина за безжично полнење : Не.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33