• Обновено
Гаранималс Дете, тенок тексас панталони, големини 12м-5Т

Гаранималс Дете, тенок тексас панталони, големини 12м-5Т

DEN 255.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Wearе се носи со сè што ќе сакате и вие и вашето момче, овие тексас панталони од garanimals нудат класична удобност и леснотија, со ткаенина за истегнување и класична мува за копче и зим. Силуетата со тенок силен парови со неговите омилени поло маици, маици и дуксери-совршени за време на игра, учење и пошироко. Материјал : 74% памук/25% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Тенок. Затворање : Копче и летање со патент. Ockебови : 3 предни џебови и 2 џебови. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина; јамки на појас. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Детето момче тенок тексас панталони од гаранимали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина со голема големина на кожни панталони за џогер од кожен џогер

Фармерките на Софија го прават тоа повторно! Засекогаштрендовите панталони со џогер сега се завршени в�

DEN 599.36

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84