• Обновено
Добро Ткаени Цветови Arјални Гроздобер Ориентални Персиски Сини 5'3 7'3 Област Килим

Добро Ткаени Цветови Arјални Гроздобер Ориентални Персиски Сини 5'3 7'3 Област Килим

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со класични, глобално инспирирани и апстрактни обрасци, елегантна палета на бои со ладен тон и тенок, но густо ткаен куп Колекцијата Цвет носи модерна елеганција во секоја просторија и удобност на секое стапало. Овие истакнати килими се исто така отпорни на дамки и лесни за чистење, ставајќи ги дома во секоја просторија од куќата. Висока густина, 0,3" висок куп. Класични и современи дизајни со детални обрасци и модерни бои. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропиленски куп). Безбедно за дрвени подови. Мека, Фрли слободен предиво. Издржлив и лесен за чистење. Употребата на тепих рампа се препорачува за продолжување на животот на вашиот килим и спречување на менување и лизгање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00