• Обновено
Бадгли Мишка надвор од бел бисер

Бадгли Мишка надвор од бел бисер

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Телефонскиот случај на Badgley Mischka Off-White Pearls Case е одличен додаток на вашата секојдневна гардероба и е совршена големина за да ја земете насекаде. Случајот има јасен грб за да можете да го видите и користите вашиот телефон преку него. Исто така, е опремена со отстранлив каиш, бисери и лого на Круг БМ на надворешноста. Веганска кожа. Отстранлив каиш. Секојдневна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00