• Обновено
Детското Место Бебе Девојка Краток Ракав Цветни Фустан, Големини Новороденче-Месеци

Детското Место Бебе Девојка Краток Ракав Цветни Фустан, Големини Новороденче-Месеци

DEN 303.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детското Место Цветен Фустан Со Бебешки Нивоа Е совршен за Прилики За Пролетен Одмор. Клучен детал е затворањето на патентот одзади и еластичната лента за половината за удобно вклопување. Фустанот е дизајниран во должина над коленото. Доаѓа во Големини 0-18 месеци. Затворање на патент. еластизиран појас. Должина над коленото.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата