• Обновено
ПРИМАМИ-24Х9. 5Х115 5Х139. 18ЕТ 87ЦБ ХРОМ

ПРИМАМИ-24Х9. 5Х115 5Х139. 18ЕТ 87ЦБ ХРОМ

DEN 2560.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

MAZZI ENTICE-368 24 X9, 5 5 X115/5 X139, 7 18 ET 87 CB CHROME Кога сет На Mazzi Бандажи се придружба на вашиот возење, можете да бидете сигурни дека ќе all плени луѓето s внимание. Овие тркала додаваат стил, перформанси и дизајн на вашето возило додека ви даваат сопствен изглед. Маци Тркалата се исклучително издржливи и се одобрени ОД ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И tuv. Прелистајте низ нашата целосна линија На Маци Тркала и пронајдете совршен дизајн што ќе одговара на вашата личност и стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33