• Обновено
Хавајски Парео Хартија За Завиткување Подароци Црвена И Ви Хибискус

Хавајски Парео Хартија За Завиткување Подароци Црвена И Ви Хибискус

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За подароци што велат Алоха од Хаваи, оваа класична црвено-бела хартија за завиткување во стилот на парео е совршена за секоја пригода. Секоја ролна мери 30 " х 60". (2 ролни по сет) Островот Наследство Подарок Заврши Парео хибискус.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67