• Обновено
Експерт градинар 1. галон искра пиперска јадлива во живо фабрика со засадувач

Експерт градинар 1. галон искра пиперска јадлива во живо фабрика со засадувач

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој експерт градинар 1,5 галон -распрскувач на пиперка во декоративниот тенџере со Никол со кафез за поддршка, растенија во живо во живо, продаден под ексклузивниот експерт за градинарски бренд, ќе направи одличен додаток на вашиот трем или внатрешен двор. Само бидете сигурни дека добива многу сончева светлина и откако пиперките ќе бидат целосно зрели, можете да ги соберете за вашето омилено јадење! За здраво растение, вода по потреба или кога почвата е сува за допир. Нахрани растенија со добро избалансирана храна за растително растително растение во основата на растението. 1-PK G-1,50 Planter-Pepper Sparkler. Целосно сонце. Отворена градина. Јадење. Вода секој ден. Брод до дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67