• Обновено
Стерлинг сребрен дијамантски исечен рок ланец, 30 “

Стерлинг сребрен дијамантски исечен рок ланец, 30 “

DEN 767.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен високо полиран 2,8мм дијамантски исечен карпест ланец ѓердан 30 "925 дијамантски карпести ѓердан : . ѓердан метал : : 925 Стерлинг сребро. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за давање подароци. Направено во Италија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина со голема големина на кожни панталони за џогер од кожен џогер

Фармерките на Софија го прават тоа повторно! Засекогаштрендовите панталони со џогер сега се завршени в�

DEN 599.36