• Обновено
Зрачен оган Карат жолто злато 1.50ct. Камен со страничен моисанит прстен

Зрачен оган Карат жолто злато 1.50ct. Камен со страничен моисанит прстен

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Елегантен и стилски, овој зачудувачки 14 каратски жолт злато 3-камен прстен ќе направи прекрасен додаток на вашата колекција за накит. Овој прстен има три брилијантни пресечени кружни камења, поставени среде четири облици придружени со канали поставени рунда Моисанити за елегантен дизајн. Овој прекрасен прстен од зрачен оган е достапен во целата големина на прстот 7, Моисанитите тежат 1,53cttw.metal Тежина : 2,71 Грамсјеверија Тип : Фрининг Стил : 3 камен со странични камења Moissanite Ringgend : 2,8 мм. Големина : 7dimensions : прстен од горната должина 6,5мм, горната ширина 13,5ммммосанит Детали : Тип : Вистински светла за светло : Април Колор оценка : G-H-UCUT : Brilliant Shape : Round Size : 6,5мм, 4мм, 1,7ммвејт : 1,53 CTTWQUANTITY : 1, 2 , Поставување на 6евери : ПРОНГ, Channelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. 3 камен со страничен моисанит прстен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00