• Обновено
Во фитнес тренингот за вежбање со решетки за фитнес вежба за вежбање со ленти за отпор и пили -шипки

Во фитнес тренингот за вежбање со решетки за фитнес вежба за вежбање со ленти за отпор и пили -шипки

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Push Up е иновативен систем за обука на табла за поттикнување во боја, кој го зајакнува и обликува целото горно тело (градите, рамената, грбот и рацете), додека го ангажирате вашето вкупно јадро . Оваа предизвикувачка сила и кондиционирање 10-недела програма комбинира Power Press Притискање нагоре со интензивни кардио, плиометрија и основни вежби за вкупно вежбање на телото. За само 30 минути на ден, ќе развиете мускули, ќе изградите горната и долната јачина на телото, ќе согорувате калории и ќе изгубите тежина. Push Up Rack Board System System Fitness Tranchout Tranch Gym вежба со 2 ленти за отпор. Различни табли со табла со поттикнување на табла со боја, специфични мускули работеле (сино-градите, црвени раменици, жолтиот грб и зелените трицепси). Тешкиот „приклучок и притискање“ систем за притискање на табла со повеќе позиции и агли што скулптурираат и ја зголемуваат дефиницијата на горниот дел од телото, согоруваат калории и градат јачина со овој иновативен систем на склекови, ве водат низ јачина на тотална сила и тренинг за климатизација. Преносно, едноставно склопување и складирање. Премиум, перничиња, нелизгачки ракави за рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00