• Обновено
Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан Геоде

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

DEN 799.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со два капаци, капак од слама и капак за превртување за да можете да уживате во омилениот пијалок онака како што сакате. Персонализирајте ја оваа гимнастика со ласерско гравирање на вашето име! Вклучени 2 Капаци : Капак Од Слама И Капак За Превртување-внатрешно навој изолиран капак од слама и изолиран капак за превртување се вклучени со вашето купување. Премиум Нерѓосувачки Челик 18/8 : Тамблерот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик од 18/8 одделение за храна и е обложен во издржлива завршница. Одговара На Повеќето Држачи За Чаши : обликот на Целото Патување и Класичните тамблери ќе одговараат на држачите за чаши со нормална големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата