• Обновено
Брита Стандарден Филтер За Вода, Филтер За Замена за Бокали И Диспензери, Кт

Брита Стандарден Филтер За Вода, Филтер За Замена за Бокали И Диспензери, Кт

DEN 879.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ја водата од чешма поздрава и повкусна кога редовно го менувате филтерот за замена На Брита. Направен за да одговара на Сите британски бокали и диспензери освен Стомна За Поток, овој филтер за замена ги намалува нечистотиите од бакар, жива и кадмиум кои можат негативно да влијаат на вашето здравје со текот на времето, додека го намалува вкусот и мирисот на хлор за да испорача одлична вода за дегустација. Филтерот е дизајниран со вградени мрежести екрани за да спречи црни дамки во вашата вода, и без претходно натопување, британските филтри се брзи и лесни за употреба. Променете ги вашите британски филтри на секои 40 литри или приближно 2 месеци за најдобри перформанси. Започнете да пиете поздрава вода со одличен вкус со Брита денес. Добијте вода со одличен вкус Со Брита Стандардна замена на филтерот за вода. Префрлете Се На Британија и можете да заштедите пари и да замените 1800 пластични шишиња за еднократна употреба* годишно. Намалување На хлорот (вкус Брита Стандардните филтри траат 2,5 х подолго од филтрите за Нулта Вода. Компатибилен со Сите бокали И диспензери На Брита, освен Потокот; филтрите За вода Во Британија се едноставни за замена со капаче за влечење за лесно отстранување; *шише со вода од 16,9 мл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84