• Обновено
Даудл-Балон Фестивал-Сложувалка

Даудл-Балон Фестивал-Сложувалка

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа прекрасна сложувалка во боја од 1000 парчиња ајде да бидеме дел од годишното искуство што се случува секоја fall во близина на Планините Сандија Во Ново Мексико, каде што се собираат ентузијасти за балони со топол воздух од целиот свет за да учествуваат во нешто спектакуларно. Издигнувајќи се високо во воздухот, а потоа се враќаат на нивната локација за лансирање со помош на ветровите од областа бокс, овие балонисти се натпреваруваат во различни натпревари за вештина и навигација. Бидете дел од забавата и видете кој случајно пилотира со секој од балоните во оваа слика со светли бои што ја прикажува возбудата на небото над живописниот пејзаж Во Ново Мексико на реката Рио Гранде што тече низ шумски ридови. Прекрасни оригинални уметнички дела Од Erк Довл. Завршена големина на загатка : 19х27 Инчи. Изработени со висококвалитетни материјали за да обезбедат долгогодишно уживање. Полица за книги квалитет контејнер. Прави одличен подарок и колекционерски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33