• Обновено
Hi-Line Подарок Оод. Бела Патка

Hi-Line Подарок Оод. Бела Патка

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа прекрасна фигурина прикажува бела патка со испружен врат додека се шегува низ дворот на фармата. Завршено со реални нијанси и детали кои ја оживуваат оваа статуа. Направено со издржлива поли-смола. Идеален за внатрешен и надворешен дисплеј. Висина : 12.5 " Состав На Предметот : Боја На Поли-смола : Сиви Сложени детали. Одлично за вашиот тревник или двор. Материјал : Издржлив Полирезин. Внатрешна/надворешна употреба. Тема : Животни. Неверојатно реално.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84