• Обновено
Нурисон Астра Машина За Перење Апстрактни Разнобојни 4' 6 ' Површина Килим

Нурисон Астра Машина За Перење Апстрактни Разнобојни 4' 6 ' Површина Килим

DEN 959.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Од симпатични детски килими до дизајни на тепих инспирирани од Гроздобер, Колекцијата За Перење Машини Астра има се. Секој стил е завршен со брилијантен трепет што се поместува под различна светлина и кадифена мазна текстура на која ќе сакате да одите. Дизајнирани за зафатени домаќинства, Астра Машината Што Може Да Се Пере е ветре за чистење-едноставно фрлете ја во машината за перење! Модерен со допир на рустикален стил, овој апстрактен килим Од Колекцијата Што може да се Пере Астра машина лесно надополнува различни простори. Пригушените нијанси на сина и ' рѓа се шират низ земјата на слонова коска, подобрени со треперлива завршница што ги поместува тоновите под различно осветлување. Направено за модерно живеење со нежно текстура, конструкција со низок куп што лесно се чисти : едноставно фрлете ја во машината за перење и исушете ја на воздух. Апстрактниот килим што се пере додава модерен стил во вашата дневна соба, спална соба или трпезарија. Не-пролевање, изградба со низок куп. Треперливите предива ги менуваат тоновите во различна светлина. Лесно за чистење : Фрлете во машина за перење и исушете ја на воздух. Комерцијална машина за перење се препорачува за поголеми килими. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Во Надвор Засилувач За Напојување И Звучник Бо Прекинувач Прекинувач За Звучници Дистрибуирајте Уред 100W Без Потрошувачка

1 : 8 поставува стереофоничен прекинувач за тип на звучник изберете излез (8 поставува звучници кои можат

DEN 3.00

Каролини Богатства BB1292PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Каролини Богатства BB1292 PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, повеќ�

DEN 0.33

Ступел Индтрис Црна Мачка Празнични Празнични Светла Божиќен Дизајн На Миленичиња до јуни Ericка Вес

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 2.00

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil Pro Clean PLOxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА

DEN 2.00