• Обновено
Пајл 4 Пар Рамна Монтажа Во Ѕид во Таванот 2-Насочен Систем За Домашни Звучници

Пајл 4 Пар Рамна Монтажа Во Ѕид во Таванот 2-Насочен Систем За Домашни Звучници

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Звучниците Во Ѕидот/Таванот даваат стерео звук без напор во секоја просторија во вашиот дом или канцеларија. Секој звучник има вградена ЛЕД-светилка и корпа за куќиште од алуминиумска рамка која обезбедува дополнителна линија на безбедност и отпорност на топлина. Дизајнот на звучници во кружен стил ги прави совршени за секоја прилагодена аудио апликација на практично секоја рамна површина, без натрупување на просторот на подот. Аудио со целосен опсег се произведува благодарение на полимерните високотонци со висока усогласеност од 1/2", исполнувајќи ја околината со јасен 2-насочен звук. Интегрираните клипови со пружина обезбедуваат сигурно и рамно монтирање на ѕидот, додека капаците за скара отпорни на дамки и еколошката конструкција на СТОМАЧНИ мускули додаваат дополнителна привлечност. Вклучени отсечени дефиниција прави инсталација лесно. Постигнете сјајни стерео звучни перформанси и додајте аудио во секоја просторија со Звучници Во Ѕид/Таван Со Вградени LED Светла. Вклучува (2) 4,0"-инчни Звучници. Лесни Алуминиумски Легури Рамка Домување. ВГРАДЕНО LED Светло : Висока Ефикасност, Мала Потрошувачка на Енергија. 2-Насочна Репродукција На Стерео Звук Со Целосен Опсег. Висока Усогласеност 1/2 " Полимер Твитер. Клипови Со пружина За Лесна Инсталација. Засилен Полипропиленски Конус со Гумен Раб. Едноставен Звучник Конектор Пост. БЕСПРЕКОРНА ИНТЕГРАЦИЈА-Совршен звук каде и да ви треба. Одлично за постојните системи за домашно кино и прилагодени апликации. Овој Стил 2-насочен систем за звучници во таванот или во ѕидот ќе испорачува јасна јасност на звукот на барање цело време. ВГРАДЕНИ LED СВЕТЛА-со вградено LED осветлување, Лумени од 5 Вати 650 Во секој звучник, користете една тела и ЗА LED осветлување и за звучен систем без неред тавани или грозни ѕидни тела одлично за домашни кина или украсени тавани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil Pro Clean PLOxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА

DEN 2.00

Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Зимски Чизми, Чизми Со Високи Потпет�

DEN 591.84

Каролини Богатства BB1292PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Каролини Богатства BB1292 PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, повеќ�

DEN 0.33