• Обновено
Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро Со Мобилни Датотека Кабинет

Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро Со Мобилни Датотека Кабинет

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Подигнете го и спуштете го вашето биро со леснотија користејќи Го Бирото За Прилагодување На Висината На Регентноста Со Мобилен Кабинет за Датотеки. Кога сакате да застанете и да ги истегнете нозете, можете да притиснете копче за да ја подигнете работната маса. Вашата работна станица секогаш ќе биде совршена висина бидејќи тоа се прилагодува од 28-44 инчи. Може да имате претходно поставени поставки за промена на положбата на бирото со притискање на копче. Масата е изградена од термички споен меламин ламинат кој е 1 во. дебели и завршени со црна т-Мувла работ бенд. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Изберете од опционални завршетоци на масата и нозете. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Бирото се напојува со помош на ѕиден штекер со 3 краци. Почитта изгледа одлично самостојно или може да се вгради во Биро Л или У за навистина разноврсна работна станица. Кабинетот за датотеки на мобилниот пиедестал може да се постави од двете страни на бирото или каде било во канцеларијата-лесно се движи на тркалца. Фиоката за датотеки прифаќа писмо и правно поднесување, а фиоката за кутии ги одржува при рака залихите. Двете фиоки заклучуваат. Изберете од изборни големини. Изграден од дрвен ламинат со метални нозе. Изберете од достапните завршетоци на масата и нозете. Висината на бирото се прилагодува од 28-44 инчи. Вклучува кутија и датотека кабинет. Двете фиоки се заклучуваат за безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ступел Индтрис Црна Мачка Празнични Празнични Светла Божиќен Дизајн На Миленичиња до јуни Ericка Вес

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 2.00

Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

Костими во калифорнија Сето тоа блеска не е злато Тоа може да биде само гламурозна вештерка Нашите Возр�

DEN 479.52

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67