• Обновено
Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Persil Pro Clean PLUS Oxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА OXI за да испорача исклучително длабоко чистење. Persil Pro Clean PLUS Oxi power детергентот за Перење Е одличен за секојдневни алишта и неговата длабока чиста формула не само што се бори со тешките дамки, туку и избелува, осветлува и обезбедува нега на влакна и долготрајна свежина. Persil Pro Clean ПЛУС oxi Моќ сапун за Перење течноста работи во сите машини за перење, вклучувајќи висока ефикасност (ТОЈ) и ефикасно чисти на сите температури на водата, вклучително и ладна вода. Детергентот за перење Persil е одличен за сите видови облека, вклучително и активна облека. Спарете се со Засилувачи за Мирис на Гушкање, омекнувач и чаршафи за сушење за да ги заокружите вашите материјали за перење. Овој пакет вклучува едно шише Со Persil proclean plus OXI power течен детергент за перење алишта од 150 унци, доволно за 75 редовни товари алишта. Овој Сад За детергент За Перење Persil има вграден диспензер за детергент. Ставете го шишето настрана, завртете го капачето за да се испушти и притиснете го копчето за да го користите диспензерот за детергент за перење. Моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување OXI за да се обезбеди исклучително длабоко чистење. Се бори со тешки дамки, избелува, осветлува и обезбедува нега на влакна и долготрајна свежина. Persil Pro Clean ПЛУС окси моќ детергент за Перење течноста ефикасно чисти, дури и во ладна вода. Детергентот за перење Persil работи во сите машини за перење, вклучително и подлошки со висока ефикасност (ТОЈ). Овој пакет вклучува едно шише Со Persil proclean plus OXI power течен детергент за перење алишта од 150 унци, доволно за 75 редовни товари алишта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Зимски Чизми, Чизми Со Високи Потпет�

DEN 591.84

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84