• Обновено
Френклин Спорт Вкупно Отворено Забава Комбо Игра

Френклин Спорт Вкупно Отворено Забава Комбо Игра

DEN 2399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИГРАЈТЕ НАДВОР! Уживајте во времето надвор со Овој Забавен 5 Комбо комплет Од Френклин Спорт. Пробајте ја раката во бадминтон, одбојка, потковици, фрлање флип и летечки диск. Комплетот е комплетиран со прилагодлива мрежа и сите потребни додатоци5 ЗАБАВНИ ИГРИ за ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО! Чувајте ги сите забавуваат Со Френклин 5 Игра Комбо во собата. Овој комплет пет во едно содржи некои од најомилените игри на отворено, вклучувајќи бадминтон, одбојка, фрлање флип, потковици и летечки диск. Комплетот за спортски забавни игри за тревници доаѓа со 20' x 1-1/2 ' x 4" и столбови за прилагодување на висината, за брзо и лесно поставување. Доаѓа со одбојка, еден летечки диск, една топка за вифли, две потковици, два колци, два шатлови, два рекети за бадминтон и две корпи за фрлање фрлање. Ова е одлична идеја за семејни собири, скари или пријателски состаноци. Организирајте турнир, изберете тимови и уживајте во забавата на отворено во текот на целиот ден.ВКЛУЧУВА СЛЕДНОВО нет : 20' х 1,5 ' х 4" големина. Пвц столбовите се 3/4 " и се прилагодливи висина до 7 стапки. ВКЛУЧУВА : (2) челични бадминтон рекети, (2) шатлови, (1) 80гр летечки диск, (4) пластични потковици и (2) колци, (2) флип топки и топка и (1) официјална големина ОДБОЈКА ЗАБАВА за возрасти 6+ Френклин Спортска Забава 5 Комбо Игра : СЕМЕЈНА ЗАБАВА! Овој комбо сет вклучува 5 игри на отворено за часови забава! Тестирајте ја вашата вештина со Бадминтон, Одбојка, Фрлање Флип, Потковици и Летечки Диск. Нето : 20' х 1.5 'х 4" големина. Пвц столбовите се 3/4" и се прилагодливи во висина до 7 стапки. ВКЛУЧУВА : (2) челични бадминтон рекети, (2) шатлови, (1) 80гр летечки диск, (4) пластични потковици и (2) колци, (2) флип топки и топка и (1) одбојка со официјална големина. СОВРШЕН за употреба на плажа и двор! Часови на забава. ЗАБАВА ЗА ВОЗРАСТ 6+.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67