• Обновено
Аддон-СФП примопредавател модул-Етернет Брз Етернет Гигабит Етернет

Аддон-СФП примопредавател модул-Етернет Брз Етернет Гигабит Етернет

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

SFP (mini-GBIC) примопредавател модул (еквивалентно на : Fujitsu FC95705210) - Gigabit Ethernet-10 Base-T 1000 Base-TX 100 Base-TX-RJ-45-До 328 ft Add On-SFP (мини-GBIC) примопредавател модул - Етернет Брз Етернет Гигабит Етернет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67