• Обновено
Dell Прецизност 5000, Intel Xeon W-2225, NVIDIA RT A4500, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB HDD + 512GB SSD, Windows Pro За Работни Станици, 5820

Dell Прецизност 5000, Intel Xeon W-2225, NVIDIA RT A4500, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB HDD + 512GB SSD, Windows Pro За Работни Станици,

DEN 5264.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Најнова ТЕХНОЛОГИЈА Подготвена За комплексни проекти, вклучувајќи вештачка интелигенција и работни текови на виртуелна реалност, со професионална графика Radeon® Pro од следната генерација и NVIDIA Quadro®, со поддршка до 600 W графичка моќност. Најдобриот паметен дизајн од класа вклучува интегрирани предни и задни рачки за лесно распоредување и потези и надворешно достапно напојување со напојување без алат (заклучување) за супериорна услужливост.ИЗВОНРЕДНА Сигурностреволуционерниот повеќеканален термички дизајн обезбедува напредно ладење и акустика за да можете да уживате во подолга продуктивност при големи оптоварувања. Доживејте високи перформанси,вградени безбедносни и далечински способности за управување со процесорот Intel Xeon 4. Прецизните работни станици се тестираат и Се независен Продавач на Софтвер сертифициран за да обезбеди апликации со високи перформанси на кои се потпирате секој ден работи непречено.МОЌНИ Перформанси Кулата Dell Precision 5820 обезбедува високи перформанси за вашите најсложени апликации со најновите intel® Xeon® и core® X серии процесори и до 512 GB брза меморија од 2666mhz.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00