• Обновено
Мармонт Хил MH-MWW-SCWTZ-65-C- 30 60 величественост на круша Блус giclee уметност на печатење на печатење на

Мармонт Хил MH-MWW-SCWTZ-65-C- 30 60 величественост на круша Блус giclee уметност на печатење на печатење на

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Наклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно истегнат. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. -Материјал : платно. Тема : -АНДСЦАПЕ & ПРИРОДА. Стил (стар) : -Современа. Боја : -Blue. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 12 "h x 24 " w -големина : -small 18 " -24 ". Големина 22,5 "H x 45 " W - Големина : -ивертирана 41 "и погоре. Димензии : големина 12 " h x 24 "w - целокупна висина - од горе до дно : -12 ". Големина 12 "H x 24 " W - целокупна ширина - од страна на страна : -24 ". Големина 12 " H x 24 "W - целосна тежина на производот : -6 bs. Големина 18 " H x 36 "W - целокупна висина - горе до дно : -18 ". Големина 18 "h x 36 " w - целокупна ширина - од страна на страна : -36 ". Големина 18 " H x 36 "W - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 18 "h x 36 " w - целокупна тежина на производот : -7 bs. Големина 22,5 "h x 45 " w - целокупна висина - горе до дно : -22.5 ". Големина 22,5 " H x 45 "W - целокупна ширина - од страна на страна : -45 ". Големина 22,5 "Карактеристики на Marm3565 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално рачно испружена. Галерија завиткана во одржливо, невоенско дрво. Материјал : платно. Предмет : Пејзаж и природа. Сина. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (12 "H x 24" W) : Мал 18 "-24". Големина (22,5 "H x 45" W) : преголем 41 "и погоре. Димензии Големина 12 "H x 24" W целосна висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 18 "H x 36" W целосна висина - горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 22,5" H x 45 "W целосна висина - од горе до дно : 22,5". Севкупна ширина - од страна на страна : 45 ". Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина 30" H x 60 "W целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - од страна на страна : 60 ​​". Севкупна тежина на производот : 11 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84